Tags Posts tagged with "Rama i tregon zonat e dëmtuara nga tërmeti"

Tag: Rama i tregon zonat e dëmtuara nga tërmeti

Vuçiç, Zaev dhe Djukanoviç vizitë në Durrës, Rama i tregon zonat...

  Kryeministri Edi Rama me Presidentin serb Vuçiç, kryeministri maqedonas Zoran Zaev dhe presidenti i Malit të Zi Milo Djukanovic kanë viztuar zonat e prekura...