Tags Posts tagged with "Punonte kamarier tek këngëtari i njohur grek"

Tag: Punonte kamarier tek këngëtari i njohur grek

Punonte kamarier tek këngëtari i njohur grek, policia zbulon diçka të...

  Një 34-vjeçar shqiptar ka përfunduar në pranga, pasi akuzohet për prodhim të lëndëve narkotike mbrapa një qendre muzikore. Qendra quhet “The Rocks” dhe i...