Tags Posts tagged with "Protesta/Nisin incidentet e para"

Tag: Protesta/Nisin incidentet e para

Protesta/Nisin incidentet e para, Klevis Balliu përplaset me policinë[FOTO]

Që në nisje të protestës së opozitës përpara parlamentit, nisën përplasjet e para. Disa banorë të Unazës së Re dhe simpatizantët e PD-së të shoqëruar...