Tags Posts tagged with "prandaj me thotë ai…"

Tag: prandaj me thotë ai…

“Fation Kuqari ka pëlqim për Rike Roçin”? Konkurrentja: Se kam parë...

Teksa Rike Roçi, Erjola Doçi dhe Vesa po bisedonin me njëra-tjetrën, kjo e fundit u shpreh se Fation Kuqari mund të ketë një pëlqim...