Tags Posts tagged with "policia mbron trafikantët"

Tag: policia mbron trafikantët

Sali Berisha: Përdhunohet vajza 14-vjeçare, policia mbron trafikantët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar denoncimin e prindërve të një vajze 14-vjeçare, sipas të cilëve ajo është përdhunuar dhe droguar nga persona të panjohur....