Tags Posts tagged with "“Po gjoksit dërrasë ç’a do i bësh”"

Tag: “Po gjoksit dërrasë ç’a do i bësh”

“Po gjoksit dërrasë ç’a do i bësh”, e qeshur dhe lozonjare,...

Jonida Shehu ka pozuar e qeshur, por komentuesi i ve në pah gjoksin e vogël. Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri...