“Po gjoksit dërrasë ç’a do i bësh”, e qeshur dhe lozonjare, Jonida...

“Po gjoksit dërrasë ç’a do i bësh”, e qeshur dhe lozonjare, Jonida Shehu e ka përgjigjen gati: Do filloj të vras… (FOTO)

753
0

Jonida Shehu ka pozuar e qeshur, por komentuesi i ve në pah gjoksin e vogël. Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri televiziv dhe ka vendosur të kurojë fizikun e saj. Ndërsa ekspozon flokët plot shkëlqim pas trajtimit dhe pozon e buzëqeshur, ndjekësi i vë në pah gjoksin e vogël.

 

“Rikthimi ne pune pas pushimeve ka edhe kenaqesite e veta.Floket psh me zor po prisnin te prekeshin..”- shkruan Jonida Shehu.

 

Ndërsa i komenton një ndjekës: “Ok për flokun e kuptuam, po për gjoksin drras ç’a do bësh ti”.

 

Megjita Jonida Shehu nuk mërzitet me të tilla komente dhe e ka përgjigjen gati: “Do filloj të vras mendjen tani. Më fute në mendime”.