Tags Posts tagged with "Përfitoi 1 mijë euro"

Tag: Përfitoi 1 mijë euro

Përfitoi 1 mijë euro, një telefon dhe një arkë peshk/ SPAK...

SPAK kërkon dënimin me 1 vit e 6muaj burg për ish-zv.ministren e Brendshme, Rovena Voda. Sipas SPAK, Voda është fajtore për akuzën e “ushtrimit...