Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit/ Ulje të ndjeshme të temperaturave"

Tag: Parashikimi i motit/ Ulje të ndjeshme të temperaturave

Parashikimi i motit/ Ulje të ndjeshme të temperaturave, çfarë do të...

  Ndryshe nga java që lamë pas, moti sot dhe në dy ditët në vazhdim në të gjithë Shqipërinë do të jetë me vranësira dhe...