Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit për sot dhe nesër: 19-20 Gusht 2019"

Tag: Parashikimi i motit për sot dhe nesër: 19-20 Gusht 2019

Parashikimi i motit për sot dhe nesër: 19-20 Gusht 2019

Rikthehet i nxehti afrikan E hënë, 19 Gusht 2019 Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten në ndikimin e moti të kthjellët në të gjithë vendin, përjashtuar...