Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit/ Diell dhe temperatura deri në 23°C"

Tag: Parashikimi i motit/ Diell dhe temperatura deri në 23°C

Parashikimi i motit/ Diell dhe temperatura deri në 23°C

SHQIPËRI- Sipas MeteoAlb, territori shqiptar do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta në pjesën më të madhe të tij ku më...