Tags Posts tagged with "“Pakt me Ramën për të mos ndryshuar sistemin”"

Tag: “Pakt me Ramën për të mos ndryshuar sistemin”

“Pakt me Ramën për të mos ndryshuar sistemin”, Hajdari: Basha po...

Deputetja Rudina Hajdari shprehet se mes kreut të PD Basha dhe kryeministrit Rama ka një pakt për të mos ndryshuar sistemin.   Më tej, Hajdari ka...