Tags Posts tagged with "Pa Filtra"

Tag: Pa Filtra

Pa Filtra, këshilltari i qeverisë maqedonase Ademi: Shqiptarët me social demokratët...

I ftuar i gazetarit Artur Nura në emisionin Pa Filtra në Ntv Televizion, këshilltari për politikë të jashtme i kryeministrit Dimitar Kovacevski dhe ish...

Pa Filtra, gazetari Fatos Mahmutaj nga Brukseli: Shqipëria mund të hyjë...

Gazetari i mirënjohur Fatos Mahmutaj i ftuar i gazetarit Artur Nura tregoi se eventin politik dhe historik të hapjes së negociatave me BE e...

Pa Filtra, Negociatat me BE, Eksperti për Europën Aliaj: Tani fillon...

I ftuar në emisionin Pa Filtra të gazetarit Artur Nura, eksperti i Çështjeve Europiani Ilir Aliaj tha se festa ka mbaruar për Tiranën e...