Tags Posts tagged with "Oriola Marashi ironizon Einxhel Shkirën:Ti je e rreme"

Tag: Oriola Marashi ironizon Einxhel Shkirën:Ti je e rreme

“Unë fal sepse jam feministe dhe i mbështes femrat”, Oriola Marashi...

Oriola përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar, duke ironizuar fjalimin e Shkirës. Modelja e njohur thotë se ju jeni e rreme, kur...