Tags Posts tagged with "Olti Curri ja thotë troç Iva Tiços: Ngele jahteve (FOTO)"

Tag: Olti Curri ja thotë troç Iva Tiços: Ngele jahteve (FOTO)

“Je lidh me ndonjë milioner”, Olti Curri ja thotë troç Iva...

Iva Tiço ka postuar një foto nga pushimet, por s’i ndahet Olti Curri me mesazhet e tij ‘pikante’. Gazetarja Iva Tiço ndodhet me pushime dhe...