“Je lidh me ndonjë milioner”, Olti Curri ja thotë troç Iva Tiços:...

“Je lidh me ndonjë milioner”, Olti Curri ja thotë troç Iva Tiços: Ngele jahteve (FOTO)

748
0

Iva Tiço ka postuar një foto nga pushimet, por s’i ndahet Olti Curri me mesazhet e tij ‘pikante’.

Gazetarja Iva Tiço ndodhet me pushime dhe ka ndarë foto nga ditët e bukura që po kalon. Por, mes shumë mesazheve, bie në sy ai i bloggerit Olti Curri, i cili nuk lë pa e përshëndetur me një koment thumbues. “Mbete jahteve do kujtojë dynjaja se je lidh me ndonjë milioner larg qoftë”- shkruan Olti Curri në postimin e gazetares.

Aq është dashur që Iva Tiço të replikojë me mikun e saj, duke i shkruar se ai e di shumë mirë standartin që kërkon, dhe nuk është aspak i tillë.

“Apapapapaaa ishalla ka dhe shpirtin e bukur dhe të ketë lexuar shumë libra s’e ti ma di standartin mua, nuk më hynë varkat në sy”– i përgjigjet Iva Tiço.

Por Olti Curri ka përgjigjen e radhës edhe për këtë: “Të ketë lexuar instruksionin e Rolexit aq del e tepron”.