Tags Posts tagged with "“Nuk kemi njoftim për protestë"

Tag: “Nuk kemi njoftim për protestë

“Nuk kemi njoftim për protestë, organizatorët do të përballen me ligjin”,...

Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me protestën e paralajmëruar per neser nga opozita me ate qe eshte cilesuar si mosbindje civile dhe qe...