Tags Posts tagged with "“Nuk jam as burrë as grua!” Këngëtari i famshëm bën deklaratën befasuese për gjininë"

Tag: “Nuk jam as burrë as grua!” Këngëtari i famshëm bën deklaratën befasuese për gjininë

“Nuk jam as burrë as grua!” Këngëtari i famshëm bën deklaratën...

Këngëtari i famshëm britanik Sam Smith, ka folur për gjininë dhe sfidat që ka kaluar për ta pranuar trupin e tij ashtu siç është. 26-vjeçari...