Tags Posts tagged with "Nuk do ta besoni sa kushton çanta dhe qizmet e Adelina Tahirit"

Tag: Nuk do ta besoni sa kushton çanta dhe qizmet e Adelina Tahirit

Nuk do ta besoni sa kushton çanta dhe qizmet e Adelina...

Muaj më parë në Instagramin e saj këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri postoi një fotografi me përplot dhurata të shtrenjta për ditëlindjen e saj,...