Nuk do ta besoni sa kushton çanta dhe qizmet e Adelina Tahirit,...

Nuk do ta besoni sa kushton çanta dhe qizmet e Adelina Tahirit, çmimet janë shokuese (Foto)

530
0

a_1474435387-8568959

Muaj më parë në Instagramin e saj këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri postoi një fotografi me përplot dhurata të shtrenjta për ditëlindjen e saj, por që më pas doli se ajo fotografi nuk i takonte fare asaj dhe e kishte huazuar nga nje fashion blogger i huaj.

Para disa orësh ajo sërish ka publikuar një fotografi ku në të vërehen perplot gjëra shumë të shtrenjta si qante Ysl me cmim 2000 euro, Lv mbi 1200 euro si dhe qizme Givenchy mbi 1400 euro.

Po sikur kjo fotografi të jetë realisht e saj, Adelina del të jetë një ndër kengetaret me me së shumti të ardhura gje që më së miri e vërtetojnë edhe gjërat e lartëpërmendura.

Por shtrohet pyetja sa koncerte duhet ti mbajë ajo për të pasur mundësi të beje kësi lloj shoopingu ?