Tags Posts tagged with "Moti sot 21 Gusht 2019"

Tag: Moti sot 21 Gusht 2019

Moti sot 21 Gusht 2019

RESHJET Nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 22 / 33 °C në...