Moti sot 21 Gusht 2019

Moti sot 21 Gusht 2019

310
0

RESHJET

Nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 33 °C

në vendet e ulëta: 21 / 35 °C

në vendet malore: 15 / 30 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet.

 

Shperndaje