Tags Posts tagged with "Moti për sot/ Ja çfarë parashikojnë sinoptikanët"

Tag: Moti për sot/ Ja çfarë parashikojnë sinoptikanët

Moti për sot/ Ja çfarë parashikojnë sinoptikanët

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë në orët e para të ditës. Pasditja dhe nata mbeten me kthjellime në zonën e ulët...