Tags Posts tagged with "Moti/ Kthehen shirat"

Tag: Moti/ Kthehen shirat

Moti/ Kthehen shirat, çfarë do të ndodhë me temperaturat ditët në...

Me vanësira të denduara, reshje shiu dhe bore do të vijojë moti në vendin tonë edhe ditën e nesërme. Pasditja do të sjellë një...