Tags Posts tagged with "Moti i keq/ ARRSH bën apelin për drejtuesit e mjeteve: Të pajisen me goma dimërore dhe zinxhirë"

Tag: Moti i keq/ ARRSH bën apelin për drejtuesit e mjeteve: Të pajisen me goma dimërore dhe zinxhirë

Moti i keq/ ARRSH bën apelin për drejtuesit e mjeteve: Të...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë një pasqyrim të situatës së motit të keq që ka përfshirë vendin ditën e sotme si pasojë e një...