Tags Posts tagged with "mot i kthjellët dhe i nxehtë"

Tag: mot i kthjellët dhe i nxehtë

Sot, mot i kthjellët dhe i nxehtë

Gjate dites se marte, 1 gusht 2017, moti mbi vendin tone parashikohet te jete i kthjellët dhe i nxehtë, me vranësira te pakta ne...