Tags Posts tagged with "Moderatorja e famshme denoncon Michael Jackson për abuzimet seksuale me fëmijë"

Tag: Moderatorja e famshme denoncon Michael Jackson për abuzimet seksuale me fëmijë

Moderatorja e famshme denoncon Michael Jackson për abuzimet seksuale me fëmijë

Moderatorja e famshme, Oprah Winfrey, ishte përballë dy meshkujve që akuzojnë Michael Jackson se i ka përdhunuar kur ishin fëmijë. James Safechuck dhe Wade...