Tags Posts tagged with "Miley i rikthehet sërish muzikës: Ndihem kaq e inspiruar"

Tag: Miley i rikthehet sërish muzikës: Ndihem kaq e inspiruar

Miley i rikthehet sërish muzikës: Ndihem kaq e inspiruar

    Pas disa pushimesh të nevojshme për të, bashkë me të ëmën dhe motrën, Miley Cyrus u kthye sërish në studion muzikore dhe shumë e...