Miley i rikthehet sërish muzikës: Ndihem kaq e inspiruar

Miley i rikthehet sërish muzikës: Ndihem kaq e inspiruar

141
0

 

 

Pas disa pushimesh të nevojshme për të, bashkë me të ëmën dhe motrën, Miley Cyrus u kthye sërish në studion muzikore dhe shumë e insipruar për hite të reja. Pas shumë problemeve në martesën e saj dhe më pas në lidhjen me Caitlyn Carter, Miley duket se po mendon të përqëndrohet vetëm në muzikë.

Ka qenë vet artisja që e ka bërë publik këtë fakt me anë të një postimi në ‘Instagram’ ku shihet duke punuar në laptop. “Përsëri në New York. Jam kaq e inspiruar tani”, shkruan ajo. Miley kaloi një periudhë të vështirë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Liam dhe ish-e dashura Kaitlyn.