Tags Posts tagged with "Merkatoja televizive"

Tag: Merkatoja televizive

Merkatoja televizive, 8 moderatorët që ndryshojnë

Një merkato e vërtetë televizive mund të quhet pa frikë kjo periudhë për ekranet dhe prezantuesit shqiptarë. Kur na ndan edhe 1 muaj nga...

Merkatoja televizive, Marina Vjollca braktis Top Channel për Tv Klan

“Tv Klan” ka dashur ta ketë pjesë të logos së tij që një vit më parë bionden seksi, por për shkak të kontratës me...