Tags Posts tagged with "më pas u çmenda pas mësueses"

Tag: më pas u çmenda pas mësueses

Kastro Zizo: Si u dashurova me shoqen, më pas u çmenda...

Këngëtari i njohur shqiptar, Kastro Zizo ka folur si asnjëherë më parë, lidhur me jetën e tij private dhe atë profesionale.   I ftuar në “Mos...