Tags Posts tagged with "Me foto nga fushata"

Tag: Me foto nga fushata

Me foto nga fushata, Rama uron 8 marsin krah nënës dhe...

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një foto krah nënës së tij Aneta dhe bashkëshortes Linda për të uruar sot festën e gruas, 8 marsin. “Mirëmëngjes...