Tags Posts tagged with "Manchester City i shkakton debakël Chelseas"

Tag: Manchester City i shkakton debakël Chelseas

Manchester City i shkakton debakël Chelseas

Kampioni në fuqi dhe lideri i kampionatit anglez, Manchester City, i shkaktoi debakël me rezultat 6:0 Chelseat, në ndeshjen derbi të javës së 26-të...