Tags Posts tagged with "LIVE/ Acarohet situata tek parlamenti"

Tag: LIVE/ Acarohet situata tek parlamenti

LIVE/ Acarohet situata tek parlamenti, lëshohet gaz lotsjellës. Ndërhyn FNSH

Situatë e tensionuar tek parlamenti, ku pas shtyrjeve dhe tentativave nga protestuesit për të çarë radhët e policisë është hedhur gazi lotsjellës. Policët e...