Tags Posts tagged with "lihet në burg burri që mbyti me litar gruan dhe fshehu krimin"

Tag: lihet në burg burri që mbyti me litar gruan dhe fshehu krimin

“Mos i’a hiqni shallin”, lihet në burg burri që mbyti me...

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë sërish në burg 75-vjeçarin që vrau gruan, duke i caktuar atij masën ‘arrest me burg’. Namik Velaj...