Tags Posts tagged with "lëshohet gaz lotsjellës. Ndërhyn FNSH"

Tag: lëshohet gaz lotsjellës. Ndërhyn FNSH

LIVE/ Acarohet situata tek parlamenti, lëshohet gaz lotsjellës. Ndërhyn FNSH

Situatë e tensionuar tek parlamenti, ku pas shtyrjeve dhe tentativave nga protestuesit për të çarë radhët e policisë është hedhur gazi lotsjellës. Policët e...