Tags Posts tagged with "LAJM I BUKUR/ Gruaja lind trinjakë pas 15 vitesh martesë e përpjekjesh"

Tag: LAJM I BUKUR/ Gruaja lind trinjakë pas 15 vitesh martesë e përpjekjesh

LAJM I BUKUR/ Gruaja lind trinjakë pas 15 vitesh martesë e...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu i ka dorëzuar personalisht çekun e bebes Etlevës një nëne të re e cila pas 15...