Tags Posts tagged with "Ky banor i Rahovecit ka 37 vjet pa gjumë"

Tag: Ky banor i Rahovecit ka 37 vjet pa gjumë

Ky banor i Rahovecit ka 37 vjet pa gjumë

Eshref Berisha nga Komuna e Rahovecit ka plot 37 vite që nuk fle fare dhe kështu gjumin e konsideron ëndërr të parealizueshme. Secili njeri ka...