Tags Posts tagged with "JUVENTUS"

Tag: JUVENTUS

Juventus, jo vetem Pogbanë

Raportet në mes të Juventusi dhe Mino Raiolas kur hapet afati kalimtar i transferimeve është shumë i mirë. Të dyja palët bashkëpunojnë mjaftë mirë dhe...