Tags Posts tagged with "Jonida Shehu e ka përgjigjen gati: Do filloj të vras… (FOTO)"

Tag: Jonida Shehu e ka përgjigjen gati: Do filloj të vras… (FOTO)

“Po gjoksit dërrasë ç’a do i bësh”, e qeshur dhe lozonjare,...

Jonida Shehu ka pozuar e qeshur, por komentuesi i ve në pah gjoksin e vogël. Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri...