Tags Posts tagged with "JETË TË SHKATËRRUARA DHE FËMIJË TË GJYMTUAR"

Tag: JETË TË SHKATËRRUARA DHE FËMIJË TË GJYMTUAR

Jetë të shkatërruara dhe fëmijë të gjymtuar, sot 11 vite nga...

Sot bëhen 11 vite nga shpërthimi në Gërdec ku humbën jetën 26 persona dhe u plagosën rreth 300 të tjerë. Shpërthimi që tronditi fshatin në...