Tags Posts tagged with "ja zonat ku do ketë shira sot"

Tag: ja zonat ku do ketë shira sot

Parashikimi i motit, ja zonat ku do ketë shira sot

Kthjellime e vranësira kalimtare do të ketë në të gjithë territorin. Pasditja fuqizon vranësirat duke sjellë shira të përkohshëm në zonat malore dhe shira...