Tags Posts tagged with "ja si do të jetë moti sot"

Tag: ja si do të jetë moti sot

Ja si do të jetë moti sot, e premte 7 gusht

Dita e sotme do të karakterizohet nga mot me reshje shiu pothuajse në të gjithë territorin e vendit tonë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë,...

MOTI 31 Gusht 2919 Dita e fundit e verës, ja...

Dita e fundit e muajit gusht do të dominohet nga kthjellimet dhe prani të vranësirave kalimtare në ultësirën Perëndimore. Era do të jetë e lehtë...