Tags Posts tagged with "ja pamjet pas super grabitjes"

Tag: ja pamjet pas super grabitjes

Si nëpër filma, Ushtria rrethon Rinasin me kallash dhe blinda, ja...

Si është transformuar aeroporti i Rinasit. Blindat dhe forcat speciale kanë rrethuar perimetrin e sigurisë në aeroport. Aeroporti “Nënë Tereza” është blinduar ashtu siç u...