Tags Posts tagged with "ja lidhja mes dy vrasësve"

Tag: ja lidhja mes dy vrasësve

Zbulohen detaje nga vrasja makabre në Vlorë, ja lidhja mes dy...

  Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e ndodhur në Vlorë në muajin janar ku dy persona dogjën në banesë nënën dhe djalin. Nggjarja...