Tags Posts tagged with "ja kush e shoqëron"

Tag: ja kush e shoqëron

U mërzit dhe nuk i shkoi për darkë Donaldit, por Beatrix...

Lidhja mes aktorit të humorit, Donald Veshaj dhe këngëtares Beatrix Ramosaj ka qenë një prej lidhjeve më të komentuara. Para pak ditësh, brenda shtëpisë së...

Kërkesa për shkarkim/ Meta sot para Komisionit, ja kush e shoqëron

Presidenti Ilir Meta do të jetë sot përballë Komisionit Hetimor që është ngritur posaçërisht për shkarkimin e tij. Kuvendi ka thirrur kreun e shtetit...