Tags Posts tagged with "ja detyra e re që merr"

Tag: ja detyra e re që merr

LAJM I FUNDIT/ Artan Lame largohet nga ALUIZNI, ja detyra e...

Në krye të Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, institucion që bashkon ALUIZNI-n dhe Hipotekën, është emëruar Artan Lame. Vendimi për emërimin  e Lames si drejtorë...