Tags Posts tagged with "ja çfarë thotë për dyshen e famshme"

Tag: ja çfarë thotë për dyshen e famshme

FOTO/ Gazetarja shqiptare ‘takohet’ me Kim Kardashin dhe Kanye West, ja...

Kozeta Turishta, gazetarja shqiptare, që prej disa kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka rastisur në të njëjtin teatër me yllin e...