Tags Posts tagged with "ish-gruaja e tij ka diçka për t’i thënë Olti Currit: Po dale të…[FOTO]"

Tag: ish-gruaja e tij ka diçka për t’i thënë Olti Currit: Po dale të…[FOTO]

U mundua t’i gjejë Stines partnere të re pas ndarjes, ish-gruaja...

Ndarja e Stines me partneren e tij Gracielën ka bërë shumë bujë ditët e fundit dhe kjo për shkak të deklaratave apo postimeve të...