Tags Posts tagged with "ironizon keq gruan e Florit"

Tag: ironizon keq gruan e Florit

FOTO/ Ledioni nuk “nxori” mësim nga Noizy, ironizon keq gruan e...

Florian Agalliu është një ndër personazhet më aktiv në rrjete sociale. Ai poston shpesh foto të vajzës së tij dhe prapësive, apo mrekullive që ajo...